Nabízíme Vám tyto výrobky:

* Reklamní tabule a cedule
* Rozvaděče pro domácnost
* Rozvaděče pro podniky
* Ostatní skříně a práce na zakázku
Reklamní tabule a cedule

Již řadu let dodáváme prodejcům a obchodníkům reklamní tabule a poutače na chodníky "Áčka". Zhotovili jsme například, ve spolupráci s panem Mrštíkem, písmomalířem, hlavní tabuli "Městská tržnice" v městě Trutnově, dále poutače pro firmu Plecháč sport, Sport Mates, obloukové tabule pro Cyklo Vella a restaurace Palmovka.
Zpět na začátek
Rozvaděče pro domácnost

Naše firma se dále zabývá výrobou elektrických rozvaděčových skříní, skříněk pro hlavní uzávěr plynu a podobně. Jedná se o skříně s jedno i dvou křídlými dvířkami. Jsou vybaveny dvěmi (čtyřmi) panty a jednoduchým zámkem na čtvercový klíč. Možno na požádání vybavit zámkem EMKA rakouské výroby. Vše nalakováno práškovou barvou RAL jakýmkoli odstínem (nejběžnější je RAL 7032).
Zpět na začátek

Rozvaděče pro podniky

Dále vyrábíme nástěnné rozvaděčové skříně (bez elektrického vybavení) tzv. "Péčka" standardně vybavené značkovým zámkem EMKA na půlkulatý klíč a lakované barvou RAL 7032. Větší rozvodné skříně jsou vybaveny až trojcí těchto zámků nebo většími, pákovými, zámky od téže firmy. U těchto skříní je rozhodující krytí, které je standardně IP 40, možné i IP 54.
Zpět na začátekOstatní skříně a práce na zakázku

Obecně platná zásada, co si budete přát to Vám zhotovíme.
Zpět na začátek

Valid HTML 4.0!